SRAD

چند درصد رد صلاحیت نمایندگان فعلی سیاسی بوده است؟

صادقی: رد صلاحیت‌ها در ایران دلایل سیاسی دارد

خبرگزاری … «بیشتر رد صلاحیت‌ها به دلایل سیاسی بوده است. این حجم گسترده رد … را رد کرده است. حدود 90 نمایندگان فعلی یعنی 30 درصد اعضای مجلس نیز رد صلاحیت شده‌اند.

نگاهی به فراز و فرودهای رد صلاحیت‌شدگان انتخابات مجلس – ایرنا

نتایجی که نام بسیاری از چهره‌های سرشناس سیاسی را در زمره رد صلاحیت شدگان نشانده است. … آن هم با لحاظ اینکه ۴۰ نفر از نمایندگان فعلی یعنی ۱۴ درصد وکلای مجلس اساساً برای … بر صلاحیت نمایندگان به شورای نگهبان هم گفت: «این برای این بود که … و اعلام می‌کنند ۹۰ درصد علت رد صلاحیت‌ها مربوط به مسائل مالی است.

گزارش تسنیم از نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس| اصلاح …

برخی نمایندگان فعلی مجلس در گفتگو با تسنیم به بیان دلایل رد … چند رسانه ای · خواندنی … گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ــ پس از نام‌نویسی حدود 16 هزار داوطلب … طحان‌نظیف: 90 درصد نمایندگان ردصلاحیت‌شده به‌دلایل غیرسیاسی تایید نشده‌اند … بوده است اما علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز …

غوغای سیاسی روی دیگرِ رد صلاحیت های اخلاقی و مالی/ شورای …

چند درصد رد صلاحیت نمایندگان فعلی سیاسی بوده است؟ … سخنگوی شورای نگهبان پیرامون رد صلاحیت تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس با اشاره به مواد …

جدول چهره‌های مطرح ردصلاحیت شده‌ اصولگرا و اصلاح طلب؛ سهم …

۱۲۰ نماینده فعلی مجلس که داوطلب نمایندگی در انتخابات بودند در مرحله اول رد … که اکثر رد صلاحیت‌ها به دلیل سوء استفاده مالی و اقتصادی بوده است که … داوطلب بودند و رد صلاحیت بیش از ۳۰ درصد دیگر داوطلبان توضیح دهد. … امروز در رسانه‌ها هم اعلام شد که از هر دو طیف سیاسی هم تأیید صلاحیت داشته‌ایم و هم رد صلاحیت.

رد صلاحیت‌ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۵–۱۳۹۴ …

برخی از نمایندگان در مجلس نهم نیز، توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند و مجوز حضور در … مجلس نهم که صلاحیتشان برای انتخابات مجلس دهم تأیید نشد، از این قرار است: … در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بی نظیر بود، حدود ۷۰۰۰ نفر از کاندیداها رد صلاحیت شده … ۳۰ درصد از داوطلبان احراز نشده و حدود ۲۵ درصد از داوطلبان نیز رد صلاحیت شدند.

سوالات معنادار نماینده اصلاح طلب: آیا حقوق نمایندگان رد …

عبدالرضا هاشم‌زایی با بیان این‌که رد صلاحیت نمایندگان فعلی مجلس شورای … شد خانه ابوسفیان که دشمن‌ترین فرد با پیامبر (ص) و اسلام بود، مرکز امن بود. … بر این‌که ۹۰ درصد از نمایندگان رد صلاحیت فعلی مشکل مالی دارند یادآور شد: … که‌ آیا حقوقی که نمایندگان در چهار ماه باقی‌مانده از مجلس دهم می‌گیرند حلال است یا خیر.

وضعیت بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس+گرایش‌ها …

تعدادی از این داوطلبان در گفت‌وگوی مستقیم با خبرنگاران خبر رد یا … در اطلاعیه ‌ای خطاب به افرادی که صلاحیت آنان مورد تأیید قرار نگرفته است، …

رکوردداران رد صلاحیت – روزنامه دنیای اقتصاد

پس از آن استان کرمانشاه با ۶۹ درصد، در رتبه دوم بیشترین رد صلاحیت … بر اساس اعلام شورای نگهبان آن عده از داوطلبان نمایندگی مجلس که صلاحیت آنان مورد تایید قرار نگرفته است، می‌توانند شکایت خود را تحویل دهند. … اولادقباد و ابوالفضل سروش ازجمله نمایندگان فعلی تهران در مجلس شورای … تخلیه شوک سیاسی دلار ؟

رد صلاحیت گسترده نماینده‌های فعلی و ادوار! – بهار نیوز

گروه سیاسی: همزمان با اعلام اسامی کاندیداهای تایید و رد صلاحیت‌شده … در همین رابطه علی اکبری یکی از ۳ نماینده کنونی شیراز از رد صلاحیت خود و … بوده و توسط دادگاه منحل شدند، حق کاندیداتوری انتخابات مجلس ندارند. … چند درصد عدم موفقیت‌ها به مشکلات درونی اصلاحات و چند درصد مربوط به عوامل خارج از اصلاحات است؟

شگفتی اصولگرایان از فهرست رد صلاحیت ها – Magiran

دولت: در تهران ۷۰ درصد داوطلبان تایید صلاحیت شده اند … این سه، همه نماینده تهران بوده و البته جزو منتقدین اصولگرای دولت دسته بندی می … هیات های اجرایی اما در نخستین گام دست به رد صلاحیت شماری از نمایندگان فعلی … براتلو البته تاکید کرده که هیات های اجرایی مردمی هستند نه دولتی و گرایش های سیاسی دلیل رد صلاحیت ها نبوده است.

انتخابات مجلس یازدهم: ردِ صلاحیت ۹۰ نماینده فعلی | رادیو زمانه

صلاحیت ۹۰ نماینده مجلس که نامزد شرکت در انتخابات مجلس یازدهم بوده اند از سوی … بیش از ۴۰ درصد داوطلبان برای نامزدی نمایندگی مجلس رد صلاحیت شده‌اند. … مجلس را نپذیرفته و بیشتر رد صلاحیت‌ها به خاطر فساد مالی بوده است. … در میان تایید صلاحیت‌شدگان انتخابات مجلس اسامی چهره‌های شناخته‌شده سیاسی از جمله مجید …

رد صلاحیت؛ هشدارها و آسیب‌ها – خبرگزاری پانا

۹۰ نماینده مجلس کنونی در حالی رد صلاحیت شده‌اند که «هادی طحان نظیف» از حقوقدانان … درباره دلایل ردصلاحیت آن‌ها نوشته است: «حدود ۹۰ درصد از نمایندگان رد صلاحیت … لوایح و طرح‌های تصویبی این نمایندگان طی چهارسال گذشته و چند ماه آینده تا چه … و هیات‌های نظارت و اجرایی سیاسی و جناحی بوده یا نه، گرچه دشوار نیست اما …

مقصر عدم‌ تأیید صلاحیت 90 نفر از نمایندگان کنونی مجلس …

90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان رد صلاحیت … به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت نامزدهای … بین ۳۰ الی ۴۰ درصد از نمایندگان فعلی واجد صلاحیت برای نمایندگی مردم در … بدیهی است، زمانی که تخلفات در حدی بوده که موجب رد صلاحیت افراد شده، …

شورای نگهبان صلاحیت ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس را رد کرد

در پی اعلام رد صلاحیت حدود ۹۰ نفر از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی در … این افراد «بیشتر به علت جرایم اقتصادی و سوءاستفاده‌های مالی» رد شده است. … و مرکزی صلاحیت ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر را بررسی و از این تعداد، صلاحیت ۳۴ درصد را تأیید کرده‌اند. … کرد «کسانی که تأیید صلاحیت نشده‌اند از هر دو طیف سیاسی کشور هستند».

دروغ‌های شاخدار رد صلاحیت شده‌ها برای فرار از تعقیب قضائی!

این روزها، گزاره «رد صلاحیت» به «اسم رمز» فعالان سیاسی و رسانه‌های مدعی … بر اساس اعلام سخنگوی شورای نگهبان، صلاحیت حدود 30 درصد نامزدهای انتخابات مجلس … همچنین حدود 90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی نیز احراز صلاحیت نشدند. … کاندیداهای انتخابات شوراها از دلایل رد صلاحیت ما پنج نفر بوده است.

نتايج رد صلاحيت اصلاح طلبان از سوی شورای نگهبان … – …

حالا که چند ماهی بيشتر از دوران نمايندگی و تصدی کرسی پرمنفعت مجلس باقی نمانده؟ … نماینده های فعلی که رد صلاحیت شده اند مشغول دفاع از حق خود بوده اند و اکنون نیز به همان شیوه ادامه می … اینها همه بازی سیاست است برای فریب مردم و کشاندن آنها به رأی دادن. … درصد زيادی از افرادی كه رد صلاحيت شده اند دوباره صلاحيتشان تائيد می شود.

حدود ۹۰ درصد از نمایندگان ردصلاحیت شده به دلایل غیر سیاسی …

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: حدود ۹۰ درصد از نمایندگان رد صلاحیت شده به … چند رسانه ای … هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان طی مطلبی نوشته است: همانطور که … از داوطلبی که گزارش‌های سوئی در پرونده او درج شده بود خواستم سوء … از داوطلبان از جمله نمایندگان فعلی مجلس که در مراحل قبلی رد صلاحیت شده …

صفحه نخست – اخبار – شورای نگهبان

اظهارات رئیس دفتر رئیس‌جمهور کذب محض است. دکتر سید … علیرضا رحیمی‌ نماینده تهران که مطالبی خلاف واقع به شورای نگهبان نسبت داده بود، اظهارات خود را اصلاح کرد. … حدود ۹۰ درصد از نمایندگان رد صلاحیت شده به دلایل غیر سیاسی تأیید نشده‌اند.

58 درصد از داوطلبان انتخابات مجلس در قروه رد صلاحیت شدند …

روز یکشنبه داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس بالاخره از …

معمای ردصلاحیت ۹۰ نماینده مجلس – فرارو

اصلاح طلبان معتقدند که بیشتر رد صلاحیت‌ها از این جناح بوده است. گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد حدود ۳۰ درصد از اصلاح طلبان در کل کشور برای انتخابات تائید صلاحیت شده اند. … او در یادداشتی نوشت: ” اقدام به رد صلاحیت نمایندگان فعلی و دیگر … برچسب ها: سیاست ایران انتخابات مجلس شورای نگهبان ردصلاحیت.

عارف: لیست کاملا اصلاح‌طلبانه ارائه می‌کنیم| فرهیختگان آنلاین

تقریبا روندی که دور قبل طی شده از سوی شورای عالی رد شده است. … مقداری کار را مشکل می‌کند که البته قابل پیش بینی بود و کاملا طبیعی است چرا که ما همواره … با مقامات مربوطه درباره رد صلاحیت برخی نمایندگان فعلی و کاندیداهای اصلاح طلب گفت: … ما این موضوع را در هیئت نظارت چند استان بزرگ هم پیگیری کردیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,