SRAD

چرا مردم ایران از آمریکا متنفر هستند؟

نشریه نیشن: چرا ایران دشمن ما است؟ – صدای آمریکا

نشانه های تمایل مردم ایران به غرب در سراسر کشور دیده می شود و زندگی اجتماعی در ایران اصلا قابل … بعد پرسید: “چرا دولت شما اینقدر از ما متنفر است؟

5 دلیل نفرت ترامپ از ایرانیان – روزنامه دنیای اقتصاد

پس از آنکه برخی از مردم ایران در اعتراض به وضع نامساعد اقتصادی و فساد … اما دونالد ترامپ و تمام نهادهای آمریکایی تاکنون به‌واسطه تحریم‌های سنگین و …

مردم ایران از آمریکا متنفر شده اند – دیپلماسی ایرانی

درگیری نظامی هم اگر اتفاق بیافتد، شرایط بد از بد تر خواهد شد. احتمالا دونالد ترامپ اکنون به دنبال چنین جنگی نیست. اما شاید یک…

چرا مردم از آمریکا متنفر هستند؟ – خبرآنلاین

کتاب «چرا مردم از آمریکا متنفر هستند» نوشته ضیاء‌الدین سردار و مریل وین دیویس توسط انتشارات امیرکبیر منتشر شد.

چرا مردم آمریکا، ایران را دشمن خود نمی دانند؟ – تابناک | TABNAK

حال پرسش این است که چرا به رغم تبلیغات گسترده رسانه ها و مقامات آمریکایی، تنها حدود 7 درصد مردم این کشور، ایران را دشمن اصلی خود می دانند؟

کتاب چرا مردم از آمریکا متنفرند؟

(که البته تنها شجاعش قتل و سرکوب ملت ایران و مردم بی پناه منطقه است) … و مناسبات بی ریشه دینی است وگرنه هیچکسی از امریکا متنفر نیست .

بحران ایران و آمریکا؛ راه حل چیست؟ – BBC News فارسی – …

اسرائیل، آمریکا و عربستان هم ایران را عامل بی ثباتی در منطفه می دانند. … نیست چرا که با دو هزینه گزاف همراه است که در بلند مدت مقبول مردم نیست: …

تنفر شهروندان ایرانی از مردم آمریکاست یا از دولت آمریکا

تنفر شهروندان ایرانی از مردم آمریکاست یا از دولت آمریکا … خواندم، اکنون واقعاً می توانم بگویم حالا فهمیده ام چرا بیشتر مردم دنیا از آمریکا متنفرند!

سه علت عمده دشمنی ایران و آمریکا – بصیرت

… پاسخ به سوال وی که پرسیده بود: چرا شما فقط از آمریکا متنفر هستید و چرا مثلا نسبت به … اکنون مردم ایران با بهبود روابط با آمریکا موافق هستند.

چرا مردم جهان از آمریکا متنفرند؟ – اسلام تايمز

اسلام تایمز: کمیته صیانت از منافع ایران در سلسله گزارش های زیر گوشه ای از … در سطح بین المللی، «چرا مردم از آمریکا متنفرند» نام دارد که با همکاری مریل … است تروریست ها از این واقعیت متنفر هستند که آمریکا مقتدر و شایسته است.

وحشت انتقام، مردم آمریکا را عصبانی کرده است/ چهره‌های …

وحشت انتقام، مردم آمریکا را عصبانی کرده است/ چهره‌های سرشناس ایالات متحده خشمگین از دستور ترامپ. يكشنبه … ایران عزیز، ایالات متحده به کشور شما، پرچم شما و به مردم شما بی‌احترامی کرده است. ۵۲٪ از ما … آنها از او (ترامپ) متنفر هستند. … چرا صحبت‌های این روزهای روحانی برای اختلاف میان نیروهای انقلاب تهیه شده است؟

آمریکاستیزی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در ایران، نخستین بار، روح‌الله (…) بود که واژه «شیطان بزرگ» را برای آمریکا … ۸۳–۱۹۷۵ نشان می‌دهد که آمریکاستیزی تنها در میان ۱۰ درصد مردم به‌طور پایدار وجود دارد.

کشته شدن قاسم سلیمانی؛ سه قدرت اروپا بر همکاری برای کاهش …

دو روز پس از حمله پهپادهای آمریکایی به خودروی حامل قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه … داشت و می‌گفت که دعا کن من عاقبت بخیر شوم چرا که جنگ با داعش تمام شده و من پیر شده‌‌ام». … همه آنها از فرهنگ متنفر ه …

چهل سالگی انقلاب؛ دیوار انزوای ایران بلندتر شده است | دیدگاه …

ملل اسلام از اجانب عموماً و از آمریکا خصوصاً متنفر است. … به ایران مساعد دید، چرا که حالا هم آمریکای زخم‌‌دیده از اشغال سفارت می‌توانست حامی این جنگ … ضدآمریکایی تلقی می‌کنند که امکان مانور و نیروگیری‌شان از برخی از مردم کوچه و بازار …

پیامدهای جنگ با ایران برای ترامپ، آمریکا، خاورمیانه و دنیا …

اگر آمریکا به ایران حمله کند، نه تنها نظام این کشور، بلکه خاورمیانه و تمام … نظر مردم آمریکا در دور دوم ریاست‌جمهوری‌اش نخواهد بود، به جنگ ایران برود؟ … در گزارش اول این مجموعه توضیح داده شد که چرا آمریکا نخواهد توانست اروپایی‌ها را به جنگ با ایران … دیگر اهمیتی ندارد اگر ملتی که جنگ به آن تحمیل شده از مهاجم متنفر شوند.

ترامپ، عراق را به اعمال تحریم‌های شدید تهدید کرد

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به تصمیم پارلمان عراق درباره اخراج نظامیان خارجی از این کشور، بغداد را به اعمال … چرا از آن مرز محافظت کنم؟ … ‌52 نقطه در ایران را هدف قرار خواهد داد، گفت: “آنها مجاز باشند مردم ما را بکشند، شکنجه و زخمی کنند.

پیشرفت در روابط ایران و آمریکا تنها با خروج ترامپ از کاخ …

امید مردم مترقی در ایالات متحده این است که یک دولت دموکراتیک به جای دولت فعلی بر … دولت آمریکا توسط افرادی که از ایران متنفر هستند اداره می‌شود.

چرا مردم از آمریکا متنفر هستند؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و …

از متون انتقادی غرب مدرن قسمت 6 کتاب”چرا مردم از آمریکا متنفر هستند؟ به قلم ضیاء الدین سردار و مریل وین دیویس که توسط مؤسسه خط ممتد اندیشه …

آخرین راه‌حل آمریکایی‌ها برای شکست انقلاب اسلامی چه بود؟ – …

مبارزه‌ی ملت ایران علیه آمریکا در این شصت، هفتاد سال گذشته و از سال ۳۲ … ‌گفت من که هر چه آمریکایی‌ها می‌گویند، گوش می‌کنم، پس چرا باز مرا این‌قدر تحقیر می‌کنند! … به آمریکا یاد می‌دهد که شما چه بگو تا مردم از آمریکا متنفر نباشند و …

۳ مسئله اصلی آمریکا با ایران ؛ انتقام مورد نظر ایران چیست …

حداکثر خواسته آنها نیز این است که چرا مردم ایران اساسا دولتی تشکیل داده‌اند … ‌که اکثر ایرانیان در اقصی نقاط جهان، امروز از دولت آمریکا متنفر هستند.

میزان محبوبیت ایران در 39 کشور جهان! – فرارو

این موسسه نظرسنجی دیدگاه مردم 39 کشور جهان در مورد ایران را بررسی کرده است. … چرا یک عدد موز در روز ضروری است؟ … همه از امریکا متنفر هستند.

نویسنده آمریکایی: چرا دنیا از ما آمریکایی‌ها متنفر … – نسیم …

نویسنده آمریکایی: چرا دنیا از ما آمریکایی‌ها متنفر است؟ … در حال حاضر بیشتر مردم وقتی متوجه می شوند من آمریکایی هستم، به صورت جدی از من می … چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,