SRAD

وقتی جقجقه بچه رو تو دهن اسب بذاری ((لحضه های خنده دار))

بچه عصبانی – آپارات

بچه های بامزه: وقتی بچه میترسن و عصبانی میشن · ۩۩۩ ایپابفا ۩۩۩. 119 بازدید ۱۱ ماه پیش. 4:20 · خرابکاران: بچه مردم عصبانی میشه تلویزیون رو میشکنه · ۩۩۩ ایپابفا ۩۩ … كلیپ خنده دار بچه عصبانی · تاپ … عصبانی ترین بچه روسی تو ماینکرفت.

*** تاپيك ويژه براي اشعار طنز *** [آرشيو] – P30World …

شوخي با بچه هاي پي سي ورلد: … در كل ادم جدي اي هستم ولي گفتم بيايم تو اين تاپيك كمي ملت رو شاد كنيم! … با دخترِ شمسی خانوم ((دکتربازی)) نکن … وقتي با هم هستيد ، شاد و شنگول مي باشد ، مي خنده و سعي مي کنه تو را هم بخندونه … زمانی برای جفتک زدن اسب ها،لحظه ای که در آن دانشجو می خواهد سر به تن عالم و آدم نباشد.

سکوت وحشت

سلامی از پشت دیوارهای بلند تنهایی از خاطرات قدیمی از گلزار شادی های فراموش ده … جوانی و تندرستی هر لحظه بهار را برایت زیباترین میکند و بازوی قوی و چشم های نافذات … دختر بودن یعنی حق هر چیزی رو فقط وقتی داری که تو عقدنامه نوشته باشه! … موثر باشه اينه كه بذاري اون بگه دوستت دارم وقتي كه حرفشو گفت اصلاً بهش توجه نكني و …

نوشته های تنهاترین پسر دنیا

غمی دارم ز … ميخوام تو رو به ياد بيارم و با نگاه چشمات تا صبح مژه به هم نزنم … شاعري ديدم هنگام خطاب ، به گل سوسن مي گفت : (( شما )) … خواهش روشن يك گنجشك ،وقتي از روي چناري به … فتح يك شهر به دست سه چهار اسب سوار چوبي . … و دهان را بگشائيم اگر ماه در آمد .

سومین رمان بر اساس یک زندگی واقعی صفحه 10 | تبادل نظر …

نصرت گفت: ))من که لباسای خودمو می شورم، اگر بخوای لباسای تورو هم می شورم. … بچه ها که با لیوان اب می خوردند تکه های نان و غذا، از دهانشان می ریخت توی لیوان … الحساب شیش تا، جوری که وقتی مهمونی می ریم همه رو بریزم پشت ماشین و … چند لحظه ای مکث کرد و گفت:))اگر بچه ها اذیت کنن، دعواشون می کنی؟(( … الهی بچه دار.

نتیجه گیریهای یک ذهن مغشوش؛همچنان | دور جدید

چندسال پیش در یک پیاده روی معمولی با یکی از دوستانم،به لحظه ای خاص … از همه بچه های باران که گاهی اینجا می آمدند. … سفیه:بیا این پولی که جمع کردی رو بذار کف مشتش بفرستش از این ولایت بره. … یک جور که وقتی نگرانت بشوند تند و تند نمیپرسند تو چته؟ … ((مادربزرگ)) هم آنقدرها که به نظر میرسید بزرگ نیست.

ماهنامه الکترونیکی مرکز اسلامی انگلیس نش ریه خانوادگی – …

ریگ های بیابان تو را می شناسند … علم است که بقیه منابع و مایه هاي اقتدار را به کشور ارزاني مي دارد. … روي تابلو مینوش ت و بچه ها هم از روي تابلو رو نویس ي. میكردند … تصمیم این بود که هیچ ش خصیتی به خودی خود خنده دار نباش د حتی گیتی … قس مت های اول و دوم من وقتی دارم درد می کش م یاد بردن خرس توپولی و جغجغه به.

تیر ۱۳۹۴ – بچه های خوب

برچسب‌ها: عکس نوشته, جالب, خنده دار, نوشته ی باحال … صندلی عقب تشک و بالشت واسشون باید بذاری … شما يادتون نمياد، وقتي مشق مينوشتيم پاک کن رو تو دستمون نگه ميداشتيم، بعد عرق … سر پاک کن آب دهن بماليم، بعد تا ميخواستيم خوشحال بشيم که تميز شد، ميديديم دفترمون رو سوراخ کرده … گروه کُر بانوان در مراسم پاتختی ))

من و يه آقاي شيك و یه دونه دخترمون

اونم مني كه تا قبل از بچه دار شدن اصلا تحمل اينكه 2 روز پشت سر هم تو خونه بمونم را نداشتم … به خصوص جغجغه اش را كه كلي با تكون دادنش مي خنده و از ذوقش دست و پا ميزنه. … فقط تو اين مدت يه عادت بد پيدا كرده و اونم اينه كه وقتي چيزي را مي خواد ، اگه زود بهش … بالاخره يا من از رو مي رم يا هلن ياد مي گيره از راه هاي ديگه هم شير بخوره و هميشه …

روان‌شناسی کودک | مرکز مشاوره اکسیر

این لزوماً به این معنی نیست که کاری آسان و بدون لحظات معذب کننده باشد. … ماهیچه های صورتت رو سفت کن و همین طور تا وقتی که می شمارم ، نگاه دار. … حتماً به کودک بگویید که چقدر به او افتخار می‌کنید و چه ((پسر بزرگی)) است که خودش تنها در … کودکشان هرگاه دهان خود را باز می‌کند، با صدایی جیغ مانند و تو دماغی شروع به نق زدن می‌کنند.

در مسیر غم صورتی رنگ اشیاء – $$ تقدیم به شیدا جون $$ – …

با بخار دهان اسب های سرکش … پیراهن از تن تو دریدند؛ و هربار، خیل رمندگان تازى و رومى بر گرده‌ی تو گذشتند … اما چند سال که گذشت کمبود بچه رو به … احتمالا به همین دلیل بوسه نه تنها میل به همآغوشی را افزایش می دهد بلکه در آن لحظه … آیا این خنده دار نیست که وقتی می‌خواهید این حرفا را به بقیه بزنید خیلی‌ها را از لیست خود پاک می‌کنید؟

شعر ها – هک کرد MAMADMATREX

تمام رویاهایش به لبخند توست پس هر گاه احساس تنهایی کرد رو به شهر خیال و رویا می کنه این رو بخاطر … هوای تازه، بارش باران، لحظه های پاک، محیطی به غایت زنده و پویا،.

خبر آن است که…مردیم در این بی خبری

دست هاي من. براي جست و جوي تو پيدا شدند. دهانم كشف دهان توست . . اي كاشف آتش … يك دستپاچگي بين شاعران آن سال‌ها پيدا شد كه هر كسي خودش را پرچم دار اين حركت بنامد. … شاملو خودش آن را قبول نداشت اما فروغ مي‌گفت وقتي من اين شعر را خواندم فهميدم كه … می چرد اسب ِ نگاهت … كه ; گارسيا لوركا ; وقتي شعرهاي (( نيويورك)) اش را مي نوشته،

قشنگ ترین شعرهایی که خوندی! [آرشیو] – صفحه 2 – انجمن شهر …

بچه ها در اینجا قشنگ ترین بیت ها و شعر هایی که خوندین را بگذارین. … سقوط لحظه های بد … ولي بي عشق تو هردم خنده با لبهاي من قهر … بذار تا بچگي رو بذاره اون پشت سر بتونه عاشق بشه وقتي ميشه بزرگتر … كه چرا مي گويند: اسب حيوان نجيبي است ، كبوتر زيباست. … و بزي از (( خزر )) نقشه جغرافي آب مي خورد *****

دل نوشته های من… – blogfa

وقتی از فكر غزلهايم سرت آتش گرفت … وقت گل دادن عشق روی دار قالی … من و تو ساده ترین شکل سرودن را در معبر باد … زندگی رد شوم،حالا که دیگر نمیشود بچه بود و فقط میشود … هیچکس حاضر نمیشود دستم را بگیرد و برای لحظه ای حتی مراقبم باشد. … مرد جوان : « باشه ولی به شرطی که کلاه ايمنی منو برداری و روی سر خودت بذاری ؛ آخه نمی …

آغوش تو – ای همه ی وجودمن نبودتو نبودمن – blogfa

وقتي تو دلتنگي هاتون داوطلبانه مي بردتـون بيـرون و شما رو تو شهـر مي گردونه . … بچه پولدار است گرچه که ول است … این تمام احساسات من است ، لیاقتت بیش از اینهاست ، این تمام دار و ندار من است… … چه بگویم از دلم ، چه بگویم از این روزها ، هر چه بگویم ، این تکرار لحظه های با تو … شاعري ديدم هنگام خطاب ، به گل سوسن مي گفت : (( شما )).

شاید امروز آخرین فرصت دوست داشتن باشد… – محسن کاویانی

تختی را در مقابل شاه باروی باز و گشاده و آن خنده های نمکینش ندید. و اکراه از دیدن روی شاه … خودمونو بچه جوب شور میدونیم و وقتی بچه محلای قدیم رو میبینیم. روحمون تازه …

متن پیام عاشقانه ۳ ? | متن پیام

پیام های عاشقانه ۳ ? جدید برای تلگرام و ارسال پیامک متن. … با تو هوس بستنی در پیاده رو های داغ تهران را ترجیح می دهم. حتی با … این لَحظآتــِ خوشبَختے رآ اَز مَن مَگیــر … ﻭﻗﺘﯽ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﻫ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺸﺴتن ﻣﯽ‌ﮔﺮﺩﺩ ﺍﺭﺯﻭ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻢ ﻟﺒﺎﻧﺖ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ باشد … صدای خنده اش حتی… … دلم اعدامی عشق است به دار قلب خاموشت بدان تالحظه مردن نخواهم کرد فراموشت.

رمان سیاه بازی پارت 20 – رمان دونی

اصلا مگه بچه ست که لقمه کنی بذاری دهنش؟ اونم کی پروانه! … اما خنده دار بود که حتی طرحِ دقیق صورت و چهره اش را هم نمیتوانست تصور کند…از همان شب …

فیلمها و دوبلورها – صداهای ماندگار

نگاهي به وضعيت دوبله فيلم هاي سينمايي و مجموعه هاي تلويزيوني … از اين رو اگر فيلمي را يك بار به زبان اصلي ببينيم و يك بار با دوبله جديد، … يا به جاي آلن دلون در فيلم هاي عقرب، دار و دسته سيسيلي ها و سامورايي جادويي است. … بذار توضیح بدم . … يك از انگشتان را دهان يكي از سه بچه مي گذارد ديدني است چنانكه لحظه خواباندن بچه ها و …

کوکِ کودک ( ندا بهزادی نسب ) Instagram, @koookekoodak …

روز کودک برای تمام مادران سرزمین های این سیاره گرامی داشته شده و یقین دارم کودکان سربلند و … روز جهانی کودک رو به تمام کسانی که دلمشغولی برای کودکان دارند و با تلاش و … ((لطفاً کلیپ را همراه با صدا تماشا کنید )) . … چه معنی داره زن وقتی بچه دار میشه بگه دوست دارم سرکار برم ، دوست دارم ادامه تحصیل بدم و چنین و چنان . … بذار بعدا” .

داستان طنز – شیکردون

دگر در قصه خان لالا نبود وبه اصطلاح در دهن او پیاز ریزه نمی کرد . … (( ایپندورف وروتن باوم شاسه )) لنگر انداخته بودند به نظرش یکنواخت … چند لحظه سپری نشده بود که پیر مرد سواری از آواز هارن موتری بیدار شد … بخواد از دست زنش، گزانتیپ خاتون خلاصی یافته و هم اینکه آبرو وعزت واقتدارش لکه دار نشده و برو بچه های نازی آباد و درخونگاه …

تیر ۱۳۸۵ – دختر تنها

مريم:مثل تونيستم بذار يكبارهم من اين حرفو بزنم به شوخي گفتم:اگه مياي با مرسدسم بيام … كه يكدفعه مثل جغجغه صدا داد( جيغ كشيد)بعد هم رفت تو اتاقش صورتشو به كمدش … بعدشم رفتيم خونه عمو بچه هاي دختر عموم والهام (دختر كوچيكه)عموم چقدر سروصدا مي … می خنده این خندیدن خاله جونم هم حکایتی داره هااااااا مامانم میگه قبلنا وقتی خالم می …

مرد من – کتابخانه مجازی رمانسرا

اد انقدر فکر های گوناگون در سرش بود که نمیدانست در حال حاضر به چه فکر. میکند. دستی از … سرت شلوغ هست دیگه ما نباید مسئولیت بچه هامونو بندازیم رو دوش تو. … برا کشیدن کم میاره وقتی انقدر سرفه میکنه که از دهنش خو … شنیدن ))نه(( را نداشت. … مجبور نبودی بزاری سرت. … پر تمسخر خندید و گفت: حرفای خنده دار میزنی خانوم رحیمی.

بلاگ – برگه 7 – جعفر صابری

[ شنبه دوم بهمن ۱۳۸۹ ] [ 18:33 ] [ برگرفته از نوشته های دکتر جعفر صابری ] … بچه ها هم همدیگر رو هل میدن تا خودشون بتونن روی صندلی بشینن. … در انتظار رفتن آلودگی هوا روی شهرمان باشیم کمی خنده دار نمی باشد . … حاج احمد می خندید و می گفت : با با قدیم وقتی یکی، صد تو مان تو کافه برای رفقاش خرج می … عماد :نميتونستم تنهاشون بذارم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,