SRAD

موتور سواری حرفه ای در خشگی و دریا

موتور سواری حرفه ای – آپارات

کلیپ فوق حرفه ای موتور سواری شیفتگان پرواز را میل خزیدن نیست · یوتیوب من. 1.3 هزار بازدید ۵ روز … موتور سواری حرفه ای در خشگی و دریا · موزیک محسن امیری.

طراحی موتور سیکلتی بر روی آب و خشکی در پارک علم و …

ادیبی خاطرنشان کرد: بدلیل فراوانی موتورسیکلت و استفاده همگانی از آن … بر استفاده بر روی خشکی لذت موتورسواری بر روی دریا را هم تجربه کنند.

کلوپ دریایی – تله کابین رامسر

موتورسواری با سرعت واقعی روی پهنه وسیع دریا بدون وجود هیچ جاده و محدودیتی احساس … و حرفه ای را به سوارآن می دهد، در حالی که این حرکات با هیچ وسیله نقلیه دریایی … سواری توسط قایق های تند رو روی آب با سواری اتومبیل و موتور سیکلت در خشکی …

تهران تا قشم با ماشین شخصی | لست سکند

نزدیکترین فاصله از خشکی تا جزیره قشم.

سفر دور دریای مرمره ترکیه ، با دوچرخه | لست سکند

احسان ( امین جواهری ) ، 43 ساله و از طبیعت گردهای حرفه ای که سال هاست سرپرستی خیلی … ضروری برای هر سفر سایکل توریستی است که باید همراه هر دوچرخه سواری باشه . … را در این فصل از سال ممنوع کرده بود چون به علت خشکی پاییزی درختان ، احتمال آتش … تبلیغات · درباره ما · موتور جستجو تور · قیمت خودرو · پرواز‌های خروجی فرودگاه .

پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News

… +عکس · زلزله ۴.۹ ریشتری اشنویه را لرزاند · آمار قابل تامل مبتلایان کرونا در قیاس با سارس · اولین تصویر ماهواره ای از محل وقوع زلزله · پهپادی که به شکل پرنده است!

نفت خوان

نیروی دریایی انگلیس نیز اعلام کرد نفتکش‌ها برای عبور از تنگه هرمز و خلیج فارس تمامی موارد احتیاطی را در نظر بگیرند. فیلمی از آتش سوزی یک نفتکش نروژی در …

کارشناس | – نفت خوان

استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای در شرکت تولیدی بازرگانی. شرکت نیلپر برند معتبر مبلمان اداری و خانگی در راستای طرح توسعه سازمانی و جهت تکمیل کادر …

میبدی‌ها با شهید گمنام وداع کردند – جماران – خبربان

… بر سرِ حرف‌های تازه کیمیا علیزاده · اصولگرایان قادر به نمایندگی خودشان … حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) · حمام کردن حین موتورسواری در خیابان!

برچسب‌ها:, , , , , , ,