SRAD

معرفی بخش دوم از دوره شغل هاستینگ

موقعیت های شغلی در ایران هاست

اطلاع رسانی. … توانایی مکالمه با تلفن با حجم بالا; گذراندن دوره های تخصصی بازاریابی و فروش … تمدید سرویس; تهیه و ارائه مقالات آموزشی جهت معرفی کامل خدمات و محصولات شرکت … ارجاعProblem به بخش فنی برای رفع ریشه ای مورد; انجام Config تمامی نرم افزار …

آموزش راه اندازی شرکت هاستینگ – کانفیگ سرور

برای راه اندازی یک شرکت هاستینگ سعی کنید تا وقتی که توانایی مالی کافی ندارید به این … داشتن دانش فنی مرتبط با سرور و مدیریت سرور قدم دوم کار است و اگر دانش فنی … مشتری اول قیمت میبیند بعد کیفیت تخفیف در ماه خوب است تست بیشتر … برای پشتیبانی هم از افراد متخصص در اون رشته و البته با تجربه استفاده کنید.

مدیریت هاست سی‌پنل و دایرکت ادمین – فرانش

در این آموزش ویدیویی سی‌پنل (Cpanel)کنترل پنل میزبانی وب و دایرکت ادمین (DirectAdmin) از کنترل‌های قوی لینوکس آموزش داده شده و برای راه‌اندازی …

آموزش ویدیویی whm – دوره آموزش هاستینگ – آموزش راه اندازی …

من می خواهم برای شغل دوم این کار را انتخاب کنم.

۳۰ شغل عالی برای خانم های ایرانی – ماهان تیموری

شغل دوم : + حرف شاغل بودن زنان و شغل خانم ها که میشه حالم بد میشه . چرا ؟ … اگر زنان کارمند در یک دوره خاص نیازمند شغل دیگه ای باشن چگونه می‌ تونن … تهیه انواع ترشی و شور : این پیشنهاد هم پیشنهاد خوشمزه بعدی ما به‌عنوان شغل دوم برای خانم‌های کارمند است. … در بخش کسب‌ و کارهای اینترنتی توضیح بیشتری خواهیم داد .

Aftabgardan – هاستینگ راه اندازی کنیم یا خیر؟ – Aftab.cc

نوع دوم: هاستینگی که خودش مشتری هاستینگ نوع اول است: … شما می‌توانید لیست سخت‌افزارهایی که نیاز دارید را همراه با هزینه به آن … این دوره برای راه اندازی هر چهار نوع هاستینگ الزامی است. … اگر دوستانی که در این زمینه تجربه دارند،‌ نکته‌ای به نظرشان می‌رسد، در بخش نظرات بیان کنند که این مطلب غنی‌تر شود.

دامنه – پارسیان میزبان

پارسیان میزبان بهترین شرکت هاستینگ ، ارائه دهنده خدمات هاست ، ثبت دامنه ، طراحی … در حقیقت DNS یک سرویس است که مانند دفترچه تلفن عمل میکند و معادل نام های دامنه وارد … بخش دوم نام دامنه است که همان نام انتخابی شما می باشد، و پس از آن دامنه سطح بالا یا … به صفحه تمدید دامنه مراجعه کرده و دامنه خود را برای دوره بعدی به ثبت برسانید.

برچسب‌ها:, , , , , ,