SRAD

قاسم سلیمانی چه کتاب هایی را می خوانده است؟

این ۱۰ کتاب درباره حاج قاسم سلیمانی را از دست ندهید! – …

با برخی کتاب‌هایی که درباره زندگی و سلوک شهید سپهبد حاج‌ قاسم سلیمانی منتشر شده است، آشنا شوید.

قاسم سلیمانی چه کتاب هایی را می خوانده است؟ – آپارات

حاج قاسم سلیمانی در دوران حیات خود چه کتابهایی را می خوانده است؟

مروری بر کتاب‌هایی که سردار سلیمانی در طول حیات خویش …

در دومین نامه حاج قاسم که در «نینوا» نوشته شده، با اشاره به رشادت های معصومه … در بخشی از تقریظ شهید قاسم سلیمانی بر کتاب «رادیو» آمد است: «این …

کتاب‌های خواندنی به پیشنهاد «حاج قاسم» – مشرق نیوز

سردار شهید سلیمانی، در کنار همه ویژگی‌هایش که این روزها بیشتر از آن گفته … به گزارش مشرق، کتاب، یار مهربان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بوده است. … و هنوز هر ماه یکی از آن ها را تشییع می کنم و رویم نمی‌شود در تشییع آن ها شرکت کنم. … کتابی که سردار شهید سلیمانی نیز آن را خوانده و یادداشتی بر آن نوشته است.

کتاب هایی که از رشادت های سردار سلیمانی می گوید – YJC

دلاوری های او در جبهه های نبرد زبانزد خاص و عام بوده است از این رو کتاب های زیادی درباره سردار نوشته شده است که در ادامه به تعدادی از آنها پرداخته ایم.

قاسم سلیمانی چه کتاب هایی را می خوانده است؟ – ویدیاب

حاج قاسم سلیمانی در دوران حیات خود چه کتابهایی را می خوانده است؟

سرباز قاسم سلیمانی – کتابخانه دیجیتال (بازار کتاب) قائمیه

ماه و 25 روز و 11 ساعت و 00 دقیقه و 05 ثانیه است … در دل رزمندگان هرمزگان؛ محسن رضايي و خانواده اش براي سلامتي «حاج قاسم» چه مي كردند؟

حاج قاسم خوانی در کتابخانه‌های عمومی مازندران – ایرنا

در این برنامه ، کتاب «حاج قاسم» (جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی) هفدهمین … کتاب‌های «یاران ناب» نوشته علی‌اکبر مزدآبادی برای حاضران خوانده می شود. … در باره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نوشته شده بود، ترجمه و آورده شده است.

قاسم سلیمانی چه کتاب هایی را می خوانده است؟ – ویدجین

حاج قاسم سلیمانی در دوران حیات خود چه کتابهایی را می خوانده است؟

قاسم سلیمانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

قاسم سلیمانی (۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک– ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد) یک فرمانده نظامی … و فرماندهی سلیمانی بوده‌است و این نبرد را «یک پیروزی بزرگ» برای او خوانده‌است.

Gap Messenger: Channel @ringback – پیام رسان گپ

آوای انتظار پیشنهادی شهید حاج قاسم سلیمانی: سرویس آهنگ پیشواز به شما امکان می‌دهد، برای هر یک … تیتراژ ابتدای برنامه شناسنامه آهنگ شناسنامه حامد زمانی تو خاک ما ستاره هایی دفنند که دلشون می خواست معما باشند دست تو … کو کتاب زمان که دل آن را / محمد رضا طاهری / جدید … متن ترانه قاسم هنوز زنده است با صدای غلامرضا صنعتگر + صوت

کتاب هایی که سردار سلیمانی خواندن آن ها را توصیه کرد – رسا …

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کتاب های بسیاری را که درباره جنگ نوشته می شد را می خواند و بر برخی از آن ها مقدمه و تقریظ می … آقا با این عبا 14 سال نماز شب خوانده اند. … چیزی که می توانم به شما بگویم، این است که سردار سلیمانی یک .

کتاب هایی که سردار سلیمانی خواندن آنها را توصیه کرد/ …

کتاب هایی که سردار سلیمانی خواندن آنها را توصیه کرد/ تصاویر … او به طور مرتب کتابهای حوزه تاریخ شفاهی جنگ را می خواند و با یادداشت هایی که بر آن ها می … را اقدام دفاعی او در برابر تهدیدات علیه آمریکایی ها خوانده، رایزنی کرده است.

صوت/ خاطرات ناشنیده‌ی حاج قاسم سلیمانی- قسمت چهارم – آخرین خبر

در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از … که علی اکبری مزدآبادی در کتاب «حاج قاسم» به سراغ معرفی آن رفته است. خدایا! به آن تپش قلب ها قسمت می دهیم! خدایا! به آن رد پاها قسمت می دهیم! خدایا! به آن نمازهایی که در کنار این نهارها خوانده شد! … به اضطراب قلب ما و به اشتیاق قلب آنها قسمت می دهیم!

آن سوی داستان – شبکه جهانی جام جم

سلیمانی عضو ثابت تیم فوتبال هنرمندان است و همچنین از سال ۱۳۷۰ به تدریس … فصل اول این برنامه در 13 قسمت به معرفی ماندگار ترین کتاب های داستانی منتشر شده … مریم فراهانیان تنها زن دارای عنوان »سردار« است ودیگری از شهدای زن خوزستان می باشد . … کتاب را بخوانند و بعد از خوانش ده خط ، مجری ادامه واقعه خوانده شده را از مهمان می پرسد.

ایبنا – نمایشگاه کتاب قم آکنده از رنگ و بوی سپهبد شهید …

«با عنایت به تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان … مطلع هستند که چه کتاب‌هایی را سردار سلیمانی خوانده و معرفی کرده است.

حاج قاسم (جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی) – کتاب گویا

این کتاب، خاطرات و نکته‌هایی از زبان حاج قاسم سلیمانی از دوران دفاع مقدس است که سند آنها نزد گردآورنده بوده است. خدایا، به آن تپش قلب‌ها قسمَت می‌دهیم! خدایا، به آن ردّ پاها قسمت می‌دهیم! خدایا، به آن نمازهایی که در کنار این نهرها خوانده شد! … خدایا، به این آبی که بچه‌ها در آن حرکت کردند، قسمت می دهیم! … بخش هایی از این اثر:

شخصیت فرهنگی شهید قاسم سلیمانی مغفول واقع شده است

۹ جلد کتاب عملیاتی با محوریت و مدیریت سردار سلیمانی چاپ شده است، ایشان کاملاً نقش پژوهشی داشته‌اند. … تقریظ نوشته است تعداد کتاب‌هایی که ایشان تقریظ نوشته، مقدمه، نوشته، توضیح بر آن … مثلاً نهج البلاغه را کامل خوانده بود و مباحثه کرده بود. … نمایشی از زندگی شهید “سعید خواجه صالحانی” به روی صحنه می رود …

شهید سلیمانی فرماندهی نبود که در اتاق فرماندهی بنشیند و …

قدس آنلاین: با توجه به این که، کتاب‌هایی که به زندگی مدافعان حرم، می‌پرداخت … به گفته بسیاری از همرزمان شهید ، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار سایر … محمدخانی زندگی شهدای دفاع مقدس را می‌خوانده و با این کتاب‌ها مانوس بوده است.

قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران کی بود؟ | منطقه | DW …

قاسم سلیمانی جنرال پرنفوذی برای پیشبرد سیاست‌های ایران در منطقه بود که از … و در نتیجه آنچه «انقلاب اسلامی» خوانده می‌شود شاه سقوط کرد، قاسم سلیمانی به سپاه … سپاه قدس در واقع واحد ویژه ایران برای خارج، به خصوص جهان اسلام است. … نویسنده کتاب «دولت اسلامی در عراق و شام: اردوی ترور» می‌گوید که قتل سلیمانی …

پیام تسلیت سازمان فرهنگی هنری به مناسبت شهادت سردار …

rn«با اعمال شاقه» جدیدترین رمان او است که توسط انتشارات کتاب نیستان به چاپ رسیده است. … این رمان یک کتاب جدی است که شما را به چالش دعوت می‌کند و با کتاب‌هایی که … از دیگر عناصر روایی رمان تکنیک تاخیر است؛ گفته می شود که … سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شهادت غرورآفرین سردار شهید قاسم سلیمانی …

شخصیت فرهنگی شهید قاسم سلیمانی مغفول واقع شده است …

دکتر سنگری با تسلیت ایام شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش ابومهدی المهندس گفت: … در قرآن واژه هایی که گناه را می رسانند زیاد هستند. … او در کتاب معاد شناسی نکاتی شگفت در باب شهید و شهادت دارد که می گوید اگر کسی هنگام جان دادن بالای … مثلاً نهج البلاغه را کامل خوانده بود و مباحثه کرده بود.

پیام (…) انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی …

… از مرثیه‌ای است که همسر شهید‌قاسم سلیمانی در مسجد امیرالمومنین شهرک دقایقی و در جمع عزاداران سپهبد خوانده است. … برنامه‌ی آن نیرو عیناً همان برنامه‌ی دوران فرماندهی شهید سلیمانی است. … ساعتی بعد از انتشار خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی (…) معظم انقلاب پیام تسلیتی صادر کردند. … هاشمی چه کتاب‌‏هایی می‌‏خواند؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,