SRAD

سه دلیلی برای استفاده از دوربین Turbo HD هایک ویژن

سه دلیلی برای استفاده از دوربین Turbo HD هایک ویژن | هایک …

TVI هایک ویژن است که هم برای افرادی که بار اولشان است که از آن استفاده میکنند و هم …

۴ دلیل برای استفاده از دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن

تفاوت عمده این دوربین ها با تجهیزات تحت شبکه ، بستر انتقال تصویر این دوربین هاست . بستر انتقال تصویر دوربین Turbo HD ، کابل …

دوربین تحت شبکه هایک ویژن | نمایندگی مرکزی هایک ویژن

با ظهور دوربین های تحت شبکه برخی از مزایا و دلایل مهم برای استفاده از … 3. به حداقل رسیدن میزان کابل کشی ها. در پروژه های بزرگ دوربین … این دلیل که ساختار سیستم مداربسته شبکه به نحوی است که لزوم استفاده از … کوچک است بهتر است از سیستم های آنالوگ HD هایک ویژن استفاده کنید. … info[@]hikvision.center.

چرا دوربین مداربسته هایک ویژن بخریم؟ | نمایندگی مرکزی …

برای مثال دوربین های توربو HD این شرکت با تکنولوژی HDTVI … ادارات، سازمان ها، پارکینگ های بزرگ، پارک ها و سایر مکان های عمومی استفاده کرد. … تا به تعداد دوربین کمتری در سیستم مداربسته خود نیاز داشته باشید. 3. … اغلب در محصولات تحت شبکه هایک ویژن به دلیل مگاپیکسل بالا، … info[@]hikvision.center.

هایک ویژن | نمایندگی مرکزی هایک ویژن

دوربین توربو hd هایک ویژندوربین توربو hd هایک ویژن … دوربین تا دستگاه ضبط کننده یا نمایشگر از سیگنال های آنالوگ استفاده می کنند. … محصولات آنالوگ هایک ویژن شامل انواع متفاوتی از دوربین های مداربسته آنالوگ و … هایک ویژن در سه سال اخیر با تغییر رویه تولید محصولات آنالوگ و به کارگیری … info[@]hikvision.center.

قیمت دی وی آر (DVR) هایک ویژن | نمایندگی مرکزی هایک ویژن

آنالوگ HD: دی وی آر های نسل جدید هایک ویژن یا دستگاه های Turbo HD، محاسن بسیار … به همین دلیل دیگر استفاده از دی وی آرهای قدیمی بی فایده شده است. … های DVR سری Q هایک ویژن توانایی ساپورت دوربین های 3 مگاپیکسلی را دارند.

دوربین آنالوگ HD هایک ویژن بهتر است یا شبکه؟ | نمایندگی …

به همین دلیل در این مطلب سعی کرده ایم تفاوت این دو را به زبانی ساده عنوان کنیم. … در ابتدا دوربین های مداربسته با دو طیف آنالوگ و IP به بازار ارائه شدند: … بسترسازی متفاوت: در سیستم های آنالوگ HD از کابل کواکسیال استفاده می شود و هر کابل می بایست از دوربین تا دستگاه امتداد یابد، … info[@]hikvision.center.

معرفی تکنولوژی POC در دوربین مدار بسته هایک ویژن و …

در این فناوری سیگنال های ویدئویی و جریان الکتریکی هر دو بر روی کابل کواکسیال … دوربین های تحت شبکه به دلیل استفاده از تکنولوژی POE در آنها نسبت به سایر … به همین دلیل شرکت هایک ویژن با ابداع تکنولوژی POC در صدد رفع این مشکل برای سیستم های آنالوگ HD خود برآمده است. … info[@]hikvision.center.

فروش دوربین مداربسته DS-2CE56C2T-IR هایک ویژن | …

1 دسته: پرفروش‌ترین‌ها, دوربین Turbo HD با …

فروش دوربین مداربسته DS-2CE16H0T-IT1F هایک ویژن …

IT1F, قیمت دوربین …

فروش دوربین مداربسته DS-2CE56F7T-IT3Z هایک ویژن …

IT3Z دسته: دوربین Turbo HD با کیفیت 3 …

راهنمای انتخاب محصولات هایک ویژن ، نکات مهم در انتخاب …

7216HQHI توانایی ساپورت دوربین ها تا 3 مگاپیکسل را دارد. … ۵ مگاپیکسل دوربین بولت TurboHd با ۱۲۰dB True WDR، منوی OSD، لنز …

دوربین مدار بسته هایک ویژن قیمت دوربین Hikvision – DcaKala

20 متر … در حال حاضر امکان استفاده از این تکنولوژی با رزولوشن 1، 1.3 و 2 مگاپیکسل ممکن می باشد. … گفتنی است به دلیل انتقال این تصاویر با همین روش، نمی توان از دستگاه ضبط تصاویری به جز …

آموزش صفر تا صد نصب و راه اندازی دستگاه NVR هایک ویژن …

دورﺑﯿﻦ تحت ﺷﺒﮑﻪ اي را ﮐﻪ ﭘﯿﺪا ﺷﺪه اﺳﺖ اﻧﺘﺨﺎب ﮐﻨﯿﺪ و روي دﮐﻤﻪ Add ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﻣﺴﺘﻘﯿﻤﺎ اﺿﺎﻓﻪ …

دوربین هایک ویژن DS-2CC52H1T-FITS – گروه فنی و مهندسی …

دوربین (مداربسته) Turbo HD هایک ویژن … لنز ثابت۱٫۱ میلی متر می باشد و به دلیل آنکه از سوپر LED ها روی آن استفاده شده است، بنابراین قدرت دید …

دوربین مداربسته هایک ویژن و ویژگی های آن – نوآوران برق

دوربین های مداربسته توربو اچ دی Turbo HD هایک ویژن: … ولی میبایست دستگاه DVR تعویض شود که به دلیل وجود اختلاف کیفیت فاحش در تصویر برداری این … دوربین های مداربسته تحت شبکه IP را میتوان به دو صورت استفاده کرد.

علت بوق زدن دستگاه هایک ویژن – دوربین مداربسته

3.در مرحله ی بعد تیک گزینه Audible Warning را غیر فعال کنید. 4.در مرحله اخر هم تنظیمات را از طریق دکمه Apply ذخیره کنید. در دستگاه ضبط هایک …

هایک ویژن | نمایندگی فروش دوربین مداربسته Hikvision …

فروشگاه … دوربین مداربسته تحت شبکه یا IP و HD; دستگاه ضبط DVR و NVR … شهر میناس گرایس در برزیل; شهر بلو هوریزونته در برزیل; شهر فز دو لگواکو در برزیل … IP (تحت شبکه) هوشمند هایک ویژن برای نظارت بر لاین‌ها استفاده شده است.

درباره ی شرکت هایک ویژن Hikvision | محصولات و نمایندگی ها …

به همین دلیل دوربین های شبکه هایک ویژن را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف از … در برند هایک ویژن دوربین های آنالوگ دسته turboHD و دوربین های تحت شبکه … P2P استفاده می کند. 2. پشتیبانی از بازیابی دستگاه های آنلاین. 3.

هایک ویژن

استفاده از دوربین مداربسته خودرو در وسایل نقلیه عمومی و خصوصی می تواند امنیت این … سه دلیلی برای استفاده از دوربین Turbo HD هایک ویژن.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,